ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1η αγωνιστική 16η

Τσικλητήρας Πύλου-ΑΟ Ζευγολατιού   0-1

Δόξα Μεγαλόπολης-Αχαϊκή                  2-2

Φωστήρας-Αστέρας Αμαλιάδας           2-0

ΠΑΟ Βάρδας-Αιολικός                   1-0

ΑΟ Χαλκίδας-Παναρκαδικός               0-0

Παναχαϊκή-Παναργειακός                   1-0

ΑΟ Λουτράκι-ΑΕ Ερμιονίδας               0-2

Ρεπό: Θήβα


2η αγωνιστική 17η 


Θήβα-Τσικλητήρας Πύλου                          1-1

ΑΟ Ζευγολατιού-Δόξα Μεγαλόπολης          1-1

Αχαϊκή-ΠΑΟ Βάρδας                            1-2

Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Χαλκίδας             0-0

Αιολικός-Παναχαϊκή                                  0-0

Παναρκαδικός-ΑΕ Ερμιονίδας                    1-0

Παναργειακός-ΑΟ Λουτράκι                      0-2

Ρεπό: Φωστήρας


3η αγωνιστική 18η


Τσικλητήρας Πύλου-Δόξα Μεγαλόπολης

Φωστήρας-Θήβα

ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Ζευγολατιού   2-0

Παναχαϊκή-Αχαϊκή

ΑΕ Ερμιονίδας-Αστέρας Αμαλιάδας

ΑΟ Λουτράκι-Αιολικός

Παναρκαδικός-Παναργειακός

Ρεπό: ΑΟ Χαλκίδας


4η αγωνιστική 19η


Φωστήρας-Τσικλητήρας Πύλου

Δόξα Μεγαλόπολης-ΠΑΟ Βάρδας   1-3

Θήβα-ΑΟ Χαλκίδας

ΑΟ Ζευγολατιού-Παναχαϊκή

Αχαϊκή-ΑΟ Λουτράκι

Αστέρας Αμαλιάδας-Παναργειακός

Αιολικός-Παναρκαδικός

Ρεπό: ΑΕ Ερμιονίδας


5η αγωνιστική 20η


Τσικλητήρας Πύλου-ΠΑΟ Βάρδας  0-0

ΑΟ Χαλκίδας-Φωστήρας

Παναχαϊκή-Δόξα Μεγαλόπολης

ΑΕ Ερμιονίδας-Θήβα

ΑΟ Λουτράκι-ΑΟ Ζευγολατιού

Παναρκαδικός-Αχαϊκή

Αστέρας Αμαλιάδας-Αιολικός

Ρεπό: Παναργειακός


6η αγωνιστική 21η


ΑΟ Χαλκίδας-Τσικλητήρας Πύλου

ΠΑΟ Βάρδας-Παναχαϊκή    0-1

Φωστήρας-ΑΕ Ερμιονίδας

Δόξα Μεγαλόπολης-ΑΟ Λουτράκι

Θήβα-Παναργειακός

ΑΟ Ζευγολατιού-Παναρκαδικός

Αχαϊκή-Αστέρας Αμαλιάδας

Ρεπό: Αιολικός


7η αγωνιστική 22η


Τσικλητήρας Πύλου-Παναχαϊκή

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Χαλκίδας

ΑΟ Λουτράκι-ΠΑΟ Βάρδας    1-0

Παναργειακός-Φωστήρας

Παναρκαδικός-Δόξα Μεγαλόπολης

Αιολικός-Θήβα

Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Ζευγολατιού

Ρεπό: Αχαϊκή


8η αγωνιστική 23η


ΑΕ Ερμιονίδας-Τσικλητήρας Πύλου

Παναχαϊκή-ΑΟ Λουτράκι

ΑΟ Χαλκίδας-Παναργειακός

ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός  1-0

Φωστήρας-Αιολικός

Δόξα Μεγαλόπολης-Αστέρας Αμαλιάδας

Θήβα-Αχαϊκή

Ρεπό: ΑΟ Ζευγολατιού


9η αγωνιστική 24η


Τσικλητήρας Πύλου-ΑΟ Λουτράκι

Παναργειακός-ΑΕ Ερμιονίδας

Παναρκαδικός-Παναχαϊκή

Αιολικός-ΑΟ Χαλκίδας

Αστέρας Αμαλιάδας-ΠΑΟ Βάρδας  2-1

Αχαϊκή-Φωστήρας

ΑΟ Ζευγολατιού-Θήβα

Ρεπό: Δόξα Μεγαλόπολης


10η αγωνιστική 25η


Παναργειακός-Τσικλητήρας Πύλου

ΑΟ Λουτράκι-Παναρκαδικός

ΑΕ Ερμιονίδας-Αιολικός

Παναχαϊκή-Αστέρας Αμαλιάδας

ΑΟ Χαλκίδας-Αχαϊκή

Φωστήρας-ΑΟ Ζευγολατιού

Δόξα Μεγαλόπολης-Θήβα

Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας


11η αγωνιστική 26η


Τσικλητήρας Πύλου-Παναρκαδικός

Αιολικός-Παναργειακός

Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Λουτράκι

Αχαϊκή-ΑΕ Ερμιονίδας

ΑΟ Ζευγολατιού-ΑΟ Χαλκίδας

Θήβα-ΠΑΟ Βάρδας

Δόξα Μεγαλόπολης-Φωστήρας

Ρεπό: Παναχαϊκή


12η αγωνιστική 27η


Αιολικός-Τσικλητήρας Πύλου

Παναρκαδικός-Αστέρας Αμαλιάδας

Παναργειακός-Αχαϊκή

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Ζευγολατιού

Παναχαϊκή-Θήβα

ΑΟ Χαλκίδας-Δόξα Μεγαλόπολης

ΠΑΟ Βάρδας-Φωστήρας

Ρεπό: ΑΟ Λουτράκι


13η αγωνιστική 28η


Τσικλητήρας Πύλου-Αστέρας Αμαλιάδας

Αχαϊκή-Αιολικός

ΑΟ Ζευγολατιού-Παναργειακός

Θήβα-ΑΟ Λουτράκι

Δόξα Μεγαλόπολης-ΑΕ Ερμιονίδας

Φωστήρας-Παναχαϊκή

ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Χαλκίδας

Ρεπό: Παναρκαδικός


14η αγωνιστική 29η


Αχαϊκή-Τσικλητήρας Πύλου

Αιολικός-ΑΟ Ζευγολατιού

Παναρκαδικός-Θήβα

Παναργειακός-Δόξα Μεγαλόπολης

ΑΟ Λουτράκι-Φωστήρας

ΑΕ Ερμιονίδας-ΠΑΟ Βάρδας

Παναχαϊκή-ΑΟ Χαλκίδας

Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας


15η αγωνιστική 30η


ΑΟ Ζευγολατιού-Αχαϊκή

Θήβα-Αστέρας Αμαλιάδας

Δόξα Μεγαλόπολης-Αιολικός

Φωστήρας-Παναρκαδικός

ΠΑΟ Βάρδας-Παναργειακός

ΑΟ Χαλκίδας-ΑΟ Λουτράκι

Παναχαϊκή-ΑΕ Ερμιονίδας

Ρεπό: Τσικλητήρας Πύλου

ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ